Miley Cyrus zvolila moc vysoké podpatky, bez opory neudělala krok

14. září 2010 v 10:26 | Vaness

Idol teenagerů Miley Cyrus chce všem dokázat, že už vyrostla. Na sedmnáct centimetrů vysokých podpatcích sice na všechny koukala svrchu, ale vzbudila spíš posměch než obdiv. Bez opory na nich totiž neudělala ani krok.

Miley Cyrusová se chce za každou cenu co nejrychleji vymanit ze škatulky dětské hvězdy. Její vystoupení už nemají s dětskou produkcí skutečně nic společného. Sedmnáctiletá úspěšná zpěvačka a méně úspěšná herečka, která se objeví i ve filmu Sex ve městě 2 se na nich promenuje v sexy trikotech a předvádí žhavou show, kterou zdrženlivější diváci mají problém přijmout od tak mladé dívky.

Když představovala svou novou desku, vzbudila ale spíš posměch. Na vysokých podpatcích neudělala ani krok, aniž by zavrávorala, takže jí museli pomáhat ze schodů bodyguardi nebo se sama pomalu sunula podél zdi.

Miley má bod za odvahu, protože riskovat pád před tolika objektivy by si troufl málokdo. V její snaze stát se už konečně dospělou jí ovšem tento výstup příliš nepomohl.Podobně neslavně skončil i její pokus o první dospělou roli před filmovou kamerou. Zahrála si problematickou dívku, která se pokouší vyrovnat s rozvodem rodičů, ve filmu Last Song.Podle kritiků se ale nedokázala do role dostatečně vžít, a její postava tak trpí nedostatkem věrohodnosti. Navíc se prý Američanka nedokázala vymanit ze své nejznámější role Hannah Montany, kterou stále připomíná přehnanou gestikulací a nepřirozenou mimikou.

Po této kritice se Miley Cyrusová rozhodla, že začne navštěvovat kurzy herectví. Jeden bonus jí ale natáčení přeci jen vyneslo. Sblížila se během něj se svým o dva roky starším hereckým partnerem Australanem Liamem Hemsworthem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a Miley Cyrus?

JJ je boží! 22.5% (47)
Jo,ujde. 14.4% (30)
Jenom její písničky. 11.5% (24)
Neznám ji. 10.5% (22)
Nelíbí se mi. 11.5% (24)
je děsná! 10% (21)
je děsná! 19.6% (41)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama