Selena a David: Více než jen přátelé?

14. září 2010 v 11:14 | Vaness

DALENA icon
Telecinco zveřejnil článek o Selena a David Henrie na večeři. V tom, aby mohli být víc než přáteli, péče postoj, ve kterém byly vidět při odchodu z restaurace, kde večeřeli společně. Tady máte článek.
Zdá se, že herečka Wizards z Waverly Place, Selena Gomez, udržuje poměr s jeho partnerem v seriálu, David Henrie. Pár byl zachycen fotografy při odchodu z restaurace Philippe Chow, kde oni si užili romantickou večeři.

Zatímco Selena a David byli na večeři v pátek v Nice restaurace v Kalifornii, nikdo si nevědel představit, že paparazzi čekali u dveří Philippe Chow, kde vykreslili romantický vztah.
Při odchodu, Selena se snažili skrýt svou tvář s černou taškou, ale její partner a potenciální partner byl bezmocný před blesky fotoaparátů. Selena nakonec ustoupila, aby zakryla obličej, je to k ničemu pro mladé, jak fotografové zachytili dříve v milující postoj s Davidem, s nímž se neměla přestal smát.

Tu noc, Selena šla do schůzku s chaquetra gingham a měla na sobě bílé top vespod, zatímco herec Jak jsem potkal tvou matku si vybral tmavú košili a černé kalhoty. Nikdo neví, jak média objevil pár, ale ten večer Henrie napsal ve svém twitter něco tak tajemné jako "Love Food".

Před David Henrie, Gomez byla spojena s dalšími aktéry, jako hvězda radosti, Mark Salling, začátkem srpna, a zpěvák Justin Bieber, s kým ona udržuje blízké přátelství.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a Selenu Gomez?

Je boží! 30% (69)
Jo,ujde. 16.1% (37)
Jenom její písničky. 9.6% (22)
Neznám ji. 12.2% (28)
Nelíbí se mi. 13.9% (32)
Je děsná. 18.3% (42)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama