V Talentu vystoupila nejhorší kapela! Slávik málem rozbil tlačítko!!

14. září 2010 v 10:19 | Vaness

Podle poroty nejhorší kapela, říkající si Epileptik
Tříčlenná kapela, která si říká Epilektik, způsobila porotě pořádný šok. Když se chlapci objevili na pódiu, jeden z nich ho se slovy, že měl již několikrát epileptický záchvat, opustil. Když zbývající dva spustili děsivé zpívání o alkoholu, Jaro Slávik málem rozbil tlačítko, které soutěžící vyřazuje ze hry.
reklama

"Králové nejhorších písniček! Vy jste tady předvedli něco tak strašného, že mi to způsobilo šok! Sem rozhodně nepatříte," okomentoval Slávik děsivý výkon dvou zpívajících chlapců, jež se doprovázeli kytarami. Třetí člen kapely Epileptik vše raději pozoroval ze zákulisí.
Důvod? Zřejmě se bál, že dostane další epileptický záchvat nebo neuměl slova písničky?! "Já umím jen tu druhou," vysvětloval porotě, která jen nechápavě kroutila hlavou.
To co, dvojice předvedla, bylo opravdu děsivé. Jejich falešný zpěv a text oslavující alkohol, se hodil tak na vesnickou tancovačku probíhající hodině dlouho po půlnoci.
Chlapce epileptika hodnocení poroty nerozhodilo. Naopak! Lucii Bílou, která měla pocit, že se jí zdá příšerný sen, obdaroval cédéčkem! "A já nic jo?" dožadoval se alba Jaro Slávik, ale toho chlapec jen pohrdavě přehlédl a se sklopenou hlavou odešel pryč.
  • Chlapec epilektik před vystoupením raději odešel do zákulisí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tu?

Jo 59% (46)
Ne 41% (32)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama