Říjen 2010

dneska nic nepřidám

31. října 2010 v 9:45 | Vaness
dneksa nic nepřidám prominte ale zítra už tu budu

Party se asi ruší..

30. října 2010 v 10:16
Nemá to cenu,když tu nikdo není takže se párty ruší!Je tu jeden člověk tak mu udělám cenu a konec :(

Párty - 2.úkol

30. října 2010 v 10:05 | Vaness |  ♥♥♥Párty♥♥♥
1Ahoj
2.Jak se máš?
3.Kolik ti je?
4.Máš sourozence?
5.Kolik sourozenců?
6.Slavíš Halloween?
7.Řekni mi 5 věci tipické pro Halloween
8.Co(koho) na kalendář?
9.pa

Párty-1.úkol

30. října 2010 v 9:54 | Vaness |  ♥♥♥Párty♥♥♥
1.Kdo je to?
2.Jeden její film?
3.Tvůj blog?(stačí jen vyplnit web)
4.Co na animaci?

V sobotu bude HALLOWEENSKÁ párty!

29. října 2010 v 10:06 | Vaness |  ♥♥♥Párty♥♥♥
Bude Halloweenská párty.Tady je info:
Kdy:30.10.2010 
V kolik: V 10:00 hodin
Program:Bleskowky,poznávačky,tipovačkydoplňovačky,soutěž o nej vtip,hádanky a další soutěže
O jaké Ceny:O diplomy,vodní animace,animace,kalendáře,Obrázky v kolečku,medailonky s kým chcete,a další ceny.

Napište mi do komentářů jestli přijdete a napište to prosím na svůj blog.Chci aby přišlo co nejvíce lidí protože to je už zítra.
www.loogix.com. Animated gif
Jack o' Lanterns

Lady GaGa - Zradili ji i podpatky!

28. října 2010 v 10:53 | Vaness
Zpěvačka Lady GaGa zažila na londýnském letišti Heathrow pěkně horké chvilky. Neustála chůzi na vysokých podpatcích a následoval ošklivý pád na zem…
Zpěvačka Lady GaGa se doslova vyžívá v extravagantních modelech, které jsou často doplněny o boty na vysokých podpatcích. A právě  vysoké podpatky zpěvačku na londýnském letišti zradily. Lady GaGa neudržela balanc a upadla. Ošklivý pád se  naštěstí obešel bez zranění. Z této události měli největší radost přítomní paparazzi, kteří využily situace o pořídily snímky, které si můžete prohlédnout pod článkem. Zpěvačka se však zachovala naprosto profesionálně a nedala na sobě nic zdát. S kamennou tváří se za pomoci bodyguarda zvedla a pokračovala hrdě dál…
Tento týden vyšlo v magazínu Rolling Stones interview s Lady GaGa. Zpěvačka prohlásila, že má doslova panickou hrůzu z dětí a rozhodně není připravená stát se matkou. Také přiznala, že pro svůj osobní a profesní život musela přinést velké oběti, jednou z nich byl i sex…


Malý Sterling♥♥♥♥♥♥♥ + Dokonalost = 2 fotky

27. října 2010 v 9:56
No není roztomilý ?? ♥


Lady GaGa tajila na Krétě svatbu!

27. října 2010 v 9:40 | Vaness |  Zpěvačky-news

Minulý týden se objevily zprávy o tom, že Lady GaGa zatajila svatbu a vzala si svého přítele Luca Carla

v Řecku.A byla to "skoro" pravda!Pár si svatbu zatím jen vyzkoušel, aby
věděli do čeho jdou.Duchobní ceremonie se konala v měsíčním svitu na 
nádherném řeckém ostrově Kréta.Blízký Lady GaGa uvádí:"Je
to první krok k manželství.Ti dva byly oblečeni jako nevěsta a ženich a
přečetli si i sliby, které si kdysi napsali.Vyměnili si prstýnky a 
udělali si hostinu předtím, než zasedli v luxusní restauraci se svými 
přáteli.Chtěli tím ukázat, že se k sobě zavázali a chtějí zbytek života 
strávit společně.GaGa se stále plánuje vdát, ale až později.Chce mít 
mnoho času, aby si naplánovala obrovskou svatbu celou v italském stylu."GaGa si prý po smrti svého dědečka uvědomila jak moc Luca miluje.Magazín Grazia píše:"Minulý
měsíc jí zemřel dědeček a Luc byl její jediná opora.Tato událost jí 
připomněla jak krátký je život.Ona mu řekla, že ho miluje a už ho nikdy 
nechce ztratit."

Lady GaGa jako první umělec v historii dosáhla 1 miliardy

27. října 2010 v 9:19 | Vaness |  Zpěvačky-news

Lady GaGa jako první umělec v historii dosáhla 1 miliardy shlédnutí na Youtube!Celkem má její kanál na youtube,
který obsahuje úžasná videa jako např.Bad Romance, Poker Face, 
Telephone nebo Paparazzi má přes 1 000 059 920 shlédnutí.Lady GaGa se 
po dosažení rekordů na téměř všech sociálních sítí jako je například 
Twitter nebo Facebook, stala nejoblíbenější zpěvačkou v historii.Dalším 
úspěchem je, že GaGa se nedávno stala nejvyhledávanější osobností na 
Googlu.Gratuluju.Paris Hilton nevěděla 29.roků co to je práce

25. října 2010 v 15:04 | Vaness
Paris Hilton známa herečka a speváčka.
Slávna aj preto, lebo jej otec vlastní niekoľko
hotelov. Zahrála si v niekoľkých filmoch, ale teraz čo poviem, tak vás buď rozosmejem alebo prekvapím. Paris sa nedávno dozvedela, že ludia musie pracovať aby mali peniaze. 29.ročná Paris Hilton netušila 29.rokov, že ludia musia tvrdo pracovať aby sa uživili. Ona si len myslela, že ludia pracujú pe zábavu, že ich to baví a, že je to ich koníček. Takže Paris sa dozvedela nedávno krutú pravdu, že ludia nepracujú pre zábavum, ale že musia aby uživili svoje rodiny. Tu je důkaz, že je už odmalička zahrabaná v peniazoch. Čo chcela to vždy mala, ale aj to že je blondýnka...

Justin Bieber rozjíždí novou kariéru

25. října 2010 v 14:36 | Vaness

Sleduješ seriál Kriminálka Las Vegas? Ne? Tak začni...
Úplně novou práci si brzy vyzkouší kanadský zpěvák Justin Bieber (16). Producent seriálu Crime Scene Investigation, který u nás běží pod názvem Kriminálka Las Vegas, ho totiž oslovil, aby si zahrál v jeho jedenácté sérii.

Justin souhlasil a s producentem ihned podepsal smlouvu. Na čem přesně se domluvili, sice ani jeden z nich prozradit nechtěl, zpěvákův agent ale přeci jen pár detailů poodhalil.

"Jeho role bude Jason McCann - teenager, který dělá spoustu problémů a CSI si na něj dost drsně došlápne. Tak jeho příběh začne...," prozradil agent a naznačil tak, že se Justin pravděpodobně objeví ve více dílech.

A co na to říká zpěvák? "Jsem za tu nabídku vážně vděčný a moc se těším, až se objevím v televizi. Najal jsem si učitele herectví, nechci dělat před kamerou ostudu!"

Justin Bieber vyrůstal v chudobě

25. října 2010 v 14:32 | Vaness

Tínedžerská senzácia Justin Bieber (16) to nemala v útlom detstve vôbec ľahké. O svojich ťažkých rokoch pred naspievaním hitu Baby, ktorý už na portáli Youtube nazbieral vyše 200 miliónov kliknutí, porozprával zámorským médiám.
Kanadský mladík krátko po vypuknutí slávy predal viac ako 2 milióny albumov a o jeho rast a hudobnú výchovu sa starajú hudobníci takých zvučných mien, ako sú Usher či Ludacris. Justinov úspech nevznikal ľahko a nemal odjakživa na ružiach ustlané. Vyrastal iba s matkou, ktorá žila takopovediac z ruky do úst.
"Žil som na hranici biedy a to zo mňa urobilo silnejšieho človeka," povedal Bieber pre zámorské médiá. "Začal som spievať, ale iba pre zábavu. Viac ako hudba ma zaujímal šport," vysvetlil tínedžer, ktorý ako malý neraz prosil Boha v miestnom kostole o to, aby mohol s matkou Pattie Mallette zažiť skutočné prázdniny.
Situácia sa od tých čias pre talentovaného speváka rapídne zlepšila a dá sa povedať, že jeho prosby boli vyslyšané. Z chudobného chlapca je mávnutím čarovného prútika sebavedomý boháč, ktorý dáva kopačky cez mobil, miluje jazdu v rýchlych športiakoch a najnovšie si trúfa aj na trojicu bratov známych akoJonas Brothers. Populárne trio je v USA označované za jednotku medzi mladými dievčatami, no Justin si myslí, že ich čoskoro porazí....

Justin Bieber - zničí ho mutování?

25. října 2010 v 14:25 | Vaness
Kanadský mladík Justin Bieber nedávno so svojím hitom Baby prekonal všetky rekordy sledovanosti na portáli Youtube. Nestačila naňho dokonca ani Lady Gaga a s viac ako 260 miliónmi kliknutí jej ukázal chrbát. Objav zo Severnej Ameriky spôsobil ošiaľ predovšetkým medzi mladými dievčatami a na jeho koncertoch vytvárajú tínedžerky neskutočnú hystériu.
Usherov učeň si prvé mesiace obrovskej slávy užíva plnými dúškami a ponuky na spoluprácu dostáva od tých najväčších svetových hviezd. Z malého chlapca, ktorý chcel byť radšej športovcom sa stal veľký objav a dokonca ho v septembri tohto roka uvidíme hosťovať v seriáli C.S.I.: Kriminálka Las Vegas, kde stvárni problémového tínedžera. Justin prednedávnom médiám prezradil, že v mladosti žil so svojou matkou na pokraji chudoby. Poklad v hrdle však všetko zlé zmenil v okamihu na zlato.
Aj napriek úspechu je však v šestnástich rokoch jasné, že bude ešte mutovať."Hlas sa mení každému, puberta je predsa prirodzená vec. Ja však mám najlepšieho učiteľa na svete a spoločne pracujeme na mojom hlase, aby som s ním dokázal čo najviac vecí. Puberta neznamená, že automaticky musíte prestať spievať," vysvetlil americkým médiám spevák, ktorého mnohí označujú ako "jednorázového" a veria, že mutovanie môže čoskoro zničiť jeho sľubnú kariéru.
"Nedovolím mojim neprajníkom, aby ma zničili. Veď toto je len začiatok. Verím, že keď budem tvrdo pracovať, môžem byť ešte úspešnejší než som teraz," zveril sa spevák. Naviac Justin tvrdí, že jeho hlas už teraz prechádza zmenami, čo vysvetlil aj na konkrétnom príklade.
"V pesničke Baby je dosť vysokých tónov, ktoré teraz už nezaspievam. Preto sme ich trochu prepracovali. Na koncertoch ich hráme nižšie a znie to perfektne. Fanúšikovia sú nadšení."

Zázraky se dějí - Lady GaGa vypadá úžasně

25. října 2010 v 14:24 | Vaness
Rodáčka z New Yorku prijala pozvánku na otvorený rozhovor časopisu Vanity Fair a okrem úprimnej spovede zdobí aj obálku septembrového čísla. Vo vnútri čitatelia nájdu aj nahé fotografie jednej z najpopulárnejších popových hviezd súčasnosti.Postaral sa o ne slávny fotograf Nick Knight, no použil neslávnu metódu zakrývania pŕs rukami.
Gaga vyzerá na snímkoch skutočne ako iný človek. Môže za to skvelý grafický mejkap, dlhá vkusná parochňa a predovšetkým počítačom zmenšený nos. Okrem niekoľkých záberov zaujme aj samotný rozhovor. Svojim fanúšikom otvorene prezradila, že sa občas nevyhla drogám.
"Nechcem klamať, je to príležitostné. Keď hovorím príležitostné, myslím párkrát za rok. Vôbec však nechcem, aby ma v tomto moji priaznivci nasledovali. Je to už minulosť, keď som na tom nebola dobre." Aj napriek romániku s bývalým partnerom je Gaga samotárom, ktorý si nedokáže zvyknúť na dlhodobú lásku.
"Pravidelne vyhľadávam samotu. Je to údel umelcov. Hovorí o tom aj môj singel Bad Romance. Dá sa povedať, že v súčasnosti žijem v takom malom celibáte," uzatvára Gaga.

Justin Bieber už není single!

25. října 2010 v 14:10 | Vaness
Vášnivá líbačka na zadním sedadle zpěvákovi luxusní Hondy!
Přesně to usvědčilo Justina (16) z toho, že chodí s hvězdou svého klipu BabyJasmine Villegas (16)! Dlouho totiž oba svorně tvrdily, že jsou jen "Cool friends"!

Všímavý turista z Kanady je ale nedávno vyfotil při intimní chvilce v Justionově autě a ukázalo se tak, že Jasmine, která je také zpěvačka, doprovází svého boyfrienda na jeho turné po severní Americe.

A proč to tajili? Justinova máma Pattie si totiž nepřeje, aby její syn v tomto věku s někým chodil. "Stačí jen, abych v nějakém rozhovoru prohlásil, že bych se rád zamiloval a hned je potom doma oheň na střeše," svěřil se Justin.

Teď je ale "J&J love" prozrazena, doufejme, že ji přísná máma Pattie skousne!

Kdo pere Zacovi?

25. října 2010 v 14:05 | Vaness

Zac: Na úklid moc nejsem

Zac otevřeně přiznává, že uklízení mu nic moc neříká. "Nerad věnuju čas uklízení, a podle toho to doma taky vypadá. Někdy to dopadne, že se mi špinavé prádlo válí po domě klidně i celý měsíc," připouští.

Když se ho ale zeptáte, jestli neuvažoval o najmutí někoho na úklid, zavrtí hlavou:"Myslím, že nikoho nepotřebuji, Vanessa všechny domácí práce zvládá skvěle."

V rozhovoru pro Australskou rádio show Kyle and Jackie Zac přiznal, že Vanessa je v domácích pracích mnohem lepší než on. "Strašně moc mi pomáhá. Bez ní to vypadá tak, že tři, čtyři týdny žádné oblečení nevyperu, až si jednoho dne řeknu: Tak a jdeš na to! A udělám si jeden velký prací a úklidový den," popisuje Zac svůj pohled na domácí práce.Neuklízí, ale miluje lechtivé scény

Zac s Vanessou jsou asi opravdu naprosto dokonalý pár. Oba jsou žádanými herci a je jasné, že je sem tam čekají i nějaké ty sexy scénky. Vadí jim to? Ne! Vzájemně si lechtivé scénky tolerují, samozřejmě jen v rámci natáčení.

Zac dokonce přiznal, že milostné scény má docela rád. Užíval si je při natáčení svého posledního filmu Charlie St. Cloud s Amandou Crew. "Rád hraju milostné scény, není to nic těžkého," říká o tom Zac, "je ale důležité, jakého partnera máte u sebe, a zrovna s Amandou jsme velmi dobří přátelé."

"I když scény trvaly někdy příliš dlouho, bylo to příjemné," rozpovídal se Zac před tím, než si uvědomil, že už asi mluví moc. "Příjemné - to asi nebylo to správné slovo," zkoušel se opravit...

Tak uvidíme. Z takovýchto "příjemných" scén už vznikla nejedna celebrití dvojice. Ale třeba se Amandě nechce prát Zacovi trencle..

Justin Bieber: Chtěl bych mít zase obyčejný život

25. října 2010 v 14:02 | Vaness
Justin si ve svých 16 letech vybudoval kariéru zpěváka a jeho jméno a tvář znají teenageři snad po celém světě. Není ale všechno zlato, co se třpytí...
Připouští totiž, že by si kolikrát velmi rád odskočil 'z výsluní' a strávil nějaký čas doma v Kanadě s mamkou Pattie.

Ve své biografii 'First Step 2 Forever', která každým dnem vyjde, si povzdechl:"Teď, když jsem tady a mediálně známý, si kolikrát přeju, abych byl zpátky doma a měl svůj klid."

"Ale kdybych byl doma a nedělal svou práci, kterou teď mám, přál bych si zase být známým zpěvákem."


Justinovi rodiče Pattie a Jeremy se rozešli ještě dříve, než stihl oslavit své první narozeniny. A i když vždycky toužil po úplné rodině, dneska své dětství oceňuje.

"Když jsem byl malý, toužil jsem po 'normální' rodině a 'normálním' životě. Mamka musela pořád pracovat, aby jsme nepřišli o střechu nad hlavou. Neměli jsme doma žádný luxus, ale nikdy mě nenapadlo, že jsem třeba chudí. Měli jsme jeden druhého, to bylo hlavní."

Joe Jonas chystá solové album!

25. října 2010 v 13:58 | Vaness

Stejně jako mladší brácha Nick, který má vlastní kapelu The Administration, i prostřední Joe (21) se brzy vydá vlastní cestou...
Hudba na desce, kterou Joe vydá už příští rok, by měla být mnohem víc "dospělá" než muzika, kterou produkuje s Jonas Brothers.

Nahrávání CD už začalo a zdroj blízký Camp Rock star tvrdí: "Ta deska bude dost nebezpečná. To, co jsem slyšel, znělo velmi zvláštně. Bude to R&B. Něco jako Justin Timberlake!"

Joe na novém album spolupracuje se spoustou známých hudebních hvězd. "Konkrétní jména vám zatím neprozradím, bude to překvapení, ale mohu slíbit, že půjde o velmi netradiční spojení," svěřil se sám Joe.

V minulosti byl Joe už mockrát osloven, aby natočil sólové album."Dlouho jsem to udělat nechtěl, ale teď mám hlavu plnou muziky, která s k JB nehodí a nemá smysl si ty nápady schovávat," vysvětlil Joe a na závěr dodal: "Fanoušci se ale nemusí bát! Jonas Brothers nekončí!"
MUSIC: Joe Jonas chystá sólové album! - foto

Dům Jonas Brothers aneb dům snů

24. října 2010 v 9:58 | Vaness
jonas-brothers-dum-hlavni.jpg
Když jsou peníze, je ten svět přece jen o něco jednodušší. Své by o tom mohli vyprávět členové kapely "Jonas Brothers", kteří v Americe hlavně mezi "mladšími" způsobili hotovou mánii a jejich desky se prodávají, jako na běžícím pásu. Především tedy jejich druhé, stejnojmenné album "Jonas Brothers", kterého se po celém světě prodalo 1,1 milionů kusů. A to už znamená pořádný nával v peněžence.
Za vydělané peníze si tihle tři sourozenci před měsícem pořídili nový dům vTexasu, za který neváhali zaplatit částku přibližně 2 milióny dolarů. Mrkněte na něj.
jonas-brothers-westlake-dum-2.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-3.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-4.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-5.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-6.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-7.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-8.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-9.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-10.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-11.jpg
jonas-brothers-westlake-mansion-12.jpg
jonas-brothers-westlake-mansion-13.jpg
jonas-brothers-westlake-mansion-16.jpg
jonas-brothers-westlake-dum-1.jpg
jonas-brothers-westlake-mansion-14.jpg
jonas-brothers-westlake-mansion-15.jpg

Ashley Tisdale zase blondýnka!

24. října 2010 v 9:54 | Vaness
_MuSiC gIrL_♫ |  Ashley Tisdale
Ashley Tisdale je opět blondýna
23.9. proběhla premiéra filmu "Fame" v kolébce světového filmu - Los Angeles, v divadle Pacific Grove, na kterou si Ashley vzala jako doprovod svoji sestru Jennifer. Po premiéře se zúčastnila AfterParty. Ashley také změnila barvu svých vlasů a od hnědé se vrátila opět k blond.
Novinkou také je,že Ashley propůjčila svůj hlas jedné z animovaných postaviček filmu Phineas & Ferb. Také k tomuto filmu bylo nahráno 26 soundracků z toho jich 5 nazpívala Ashley.
1. Busted
2. I Love You Mom
3. Queen of Mars
4. Do Nothing Day
5. E.V.I.L. B.O.Y.S
Ashley byla také nominována v 2009 MTVLA Music Award  v kategorii  "Best New International Artist". Společně s Ashley byli v této kategorii ještě nominováni Taylor Swift, Mc Fly, Lady Gaga a The Veronicas